Logistic equipment
handled with care

Usługi wynajmu

Czy Państwa Firma musi radzić sobie z sezonowymi zmianami intensywności działalności? Czy musicie realizować pojedyncze zamówienie, które nadmiernie obciążają wasze zasoby logistyczne? Czy chcecie uniknąć ciągłego inwestowania w sprzęt logistyczny? Nie ma problemu! Firma Rotom dysponuje ogromnymi zasobami produktów i opakowań oferowanych na wynajem, dostępnych w ciągu 24 godzin na terenie niemal całej Europy.

Maksymalna elastyczność magazynowania dzięki wynajmowi mobilnych regałów Mobilrack
Czy wytwarzacie Państwo produkt, który wymaga dodatkowej, sezonowej przestrzeni magazynowej ? W takim razie na pewno warto zastanowić się nad wynajmem lub zakupem mobilnych regałów od Firmy Rotom! Ten wyjątkowo prosty i efektywny system składowania można bardzo łatwo przystosować do własnych warunków bez konieczności instalowania go na trwałe (łączenia z posadzką) w Waszym magazynie. System mobilnych regałów Mobilrack posiada certyfikat TUV i gwarantuje bezpieczeństwo składowania.

Kontenery rolkowe Rotom, czyli sprawna dystrybucja...
Kontenery rolkowe to idealny produkt do sprawnego, szybkiego i bezpiecznego dostarczania towarów do sklepów. Zapomnijmy o problemach wynikających ze spóźnionych dostaw! Firma Rotom oferuje bardzo szeroki wybór wózków magazynowych oraz pomoc techniczną wszystkim, którzy specjalizują się w sprzedaży detalicznej, centrom dystrybucyjnym oraz hurtowniom, udostępniając szeroką gamę gniazdowych i standardowych kontenerów rolkowych.

Pojemniki siatkowe gwarantujące jednolite dostawy
Przeznaczone w szczególności dla dostawców branży motoryzacyjnej. Firma Rotom wynajmuje pojemniki siatkowe Euro (Euro-Gitterbox) wyprodukowane i serwisowane zgodnie z normami UIC 435-3.
Więcej informacji można znaleźć na witrynie epal.org.pl

Pojemniki plastikowe
Firma Rotom oferuje wynajem pojemników plastikowych, dostępnych w wielu wymiarach i w różnej specyfikacji: ścianki pełne lub perforowane, składane,  z możliwością sztaplowania, z pokrywą lub otwarte.
Pojemniki są wykorzystywane głównie: w odbiorze towarów, zbiorach owoców i warzyw, podczas imprez masowych, w zbiórce surowców wtórnych, transporcie towarów drobnych i przeprowadzkach itp.

Palety plastikowe i drewniane
Firma Rotom wynajmuje również palety drewniane i plastikowe. Bogata paleta tych produktów gwarantuje szeroki zakres zastosowań . W naszej ofercie znajdują się zarówno europalety jak i modele o wymiarach euro (1200x800), przemysłowych (120x100) oraz tzw. półpalety (80x60) i cwierćpalety (60x40).
Ponadto, dzięki obecności w niemal całej Europie, firma Rotom oferuje rozwiązania dotyczące kompletnego obiegu palet (pallet pooling) oraz banku paletowego (pallet banking).
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.2return.nl

Wszystkie wynajmowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo i wspólnie z Wami dobieramy odpowiedni produkt, który dzięki swoim cechom, umożliwi właściwą pracę i przyniesie odpowiednie korzyści. Krótko mówiąc: jeśli elastyczność i szybkie dostawy są dla Was ważne, wynajęcie naszego wysokiej jakości sprzętu logistycznego jest doskonałym rozwiązaniem.

Czy chcą Państwo wynająć inny, nietypowy produkt, którego nie ma w standardowej ofercie firmy Rotom? W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Z przyjemnością rozważymy możliwość przygotowania indywidualnej oferty.

Przejdź bezpośrednio do wynajmowanych produktów