Logistic equipment
handled with care

Certyfikaty

Rotom Polska, aby zapewnić klientom produkty spełniające wszelkie międzynarodowe standardy technologiczne oraz jakościowe uzyskała szereg certyfikatów świadczących o naszym profesjonalizmie. Na tej stronie znajdą Państwo kopie tych certyfikatów.

Aby móc zapewnić wysoką jakość produkowanych przez nas palet drewnianych oraz wielu innych produktów uzyskaliśmy certyfikat ISO  9001.

Licencja organizacji EPAL uprawnia nas do naprawy oraz sprzedaży używanych palet drewnianych EUR Epal. O wykonaniu niezbędnych napraw świadczył będzie także specjalny gwóźdź z numerem naszej licencji.

Świadectwo IPPC uprawnia nas do poddawania palet i innych opakowań drewnianych do obróbki fitosanitarnej zgodnej z ISPM 15. Proces ten odbywa się w nowoczesnej suszarni w siedzibie Rotom Polska.

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy Rotom jest mobilny system regałowy typu Mobilrack. Ponieważ nie trzeba go na stałe mocować do podłoża, wielu naszych klientów wyrażało obawy o jego stabilność i nośność. Aby potwierdzić jakość naszego produktu uzyskaliśmy certyfikat TUV na nasze regały Mobilrack.