Logistic equipment
handled with care

Rotom - informacje

Przedsiębiorstwo Rotom powstało ponad 30 lat temu i stale się rozwija dzięki zaufaniu naszych klientów.
Naszym celem jest usprawnianie procesów logistycznych i z tego powodu podzieliliśmy naszą firmę na 3 jednostki skupione na różnych potrzebach klientów:
- Palety
- Usługi
- Sprzęt logistyczny

Firma Rotom maksymalizuje wydajność procesów logistycznych klientów dzięki starannie dobranym produktom logistycznym stosowanym w transporcie i magazynowaniu. Za pośrednictwem  swoich oddziałów firma Rotom dostarcza dowolne produkty lub usługi dokładnie tam gdzie potrzebujesz.

Dzięki zautomatyzowanym liniom produkcyjnym palety są wytwarzane w dużych ilościach zgodnie z uzgodnionymi specyfikacjami i jakością, z możliwością obróbki zgodnej ze standardem ISPM 15. Używane palety zostają naprawione przez roboty lub na liniach naprawczych, a palety nienadające się do użytku poddawane są recyklingowi. Każdego roku firma Rotom Europe dostarcza ponad 9 milionów palet klientom z wielu krajów.

W firmie Rotom przywiązujemy ogromną wagę do kluczowych wartości, takich jak jakość, niezawodność, elastyczność i równowaga. Nie bez powodu od ponad 30 lat firma Rotom cieszy się reputacją niezawodnego partnera każdego klienta korzystającego z łańcucha dostaw.

Misja

Oferowanie kompletnego asortymentu opakowań (nośników logistycznych) wykorzystywanych w łańcuchu dostaw w celu ułatwienia działalności międzynarodowych klientów w Europie. Tutaj kluczowe wartości to jakość, niezawodność, elastyczność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Rotom Scope

Kontakt

Biuro obsługi klienta

  • Odbior Palet
  • Kup Oline