Logistic equipment
handled with care

2Return - jak zarządzać obiegiem opakowań

2Return - pooling opakowań

Przedsiębiorstwo 2Return, założone w 2010 roku, jest spółką-córką należącą w 100% do Grupy Rotom Europe BV. Firma 2Return działa niezależnie od innych spółek należących do firmy Rotom. Firma koncentruje się na świadczeniu usług logistycznych polegających na optymalizacji kosztów przepływu opakowań (palet, pojemników, skrzyń itp.) w oparciu o sieć oddziałów Rotom oraz współpracujących, starannie dobranych partnerów, zdolnych zaoferować „wartość dodaną”.

Połączenie ogromnego potencjału i praktycznych rozwiązań firmy Rotom i jej partnerów stanowi siłę napędzającą europejską sieć, która gwarantuje wielokrotne wykorzystanie opakowania w różnych krajach. Optymalizacja procesów gwarantuje dłuższy okres eksploatacji i lepsze wykorzystanie nośników logistycznych (głównie palet) przy obniżonych kosztach i z dbałością o środowisko naturalne.

Palety są podstawowym narzędziem transportu produktów w łańcuchu dostaw. Niezależnie od tego, czy chodzi o surowce, półprodukty czy produkty gotowe, zawsze niezbędna jest jakaś paleta, która pozwoli dostarczyć towar do ostatecznego odbiorcy w sposób bezpieczny i efektywny. Dużo uwagi przywiązuje się do produktu, opakowania i w wielu przypadkach również do zastosowanego nośnika. Po pomyślnym zakończeniu transportu często zapomina się o ponownym wykorzystaniu nośnika logistycznego. W tym punkcie do akcji wkracza firma 2Return i zwraca ten nośnik (najczęściej paletę) do początkowego miejsca w sposób szybki i kontrolowany, gdzie może zostać użyty w kolejnym transporcie. Gwarantowana dostępność zapewnia mobilność produktów naszych klientów zawsze i wszędzie.

Więcej informacji można znaleźć na naszej witrynie: www.2return.pl lub pod numerem telefonu: +48 71 381 16 99


Service model 2Return


Dowiedz się więcej o poolingu

Kontakt

Biuro obsługi klienta

  • Odbior Palet
  • Kup Oline