Logistic equipment
handled with care

Skrzyniopalety plastikowe – idealne rozwiązanie do transportu produktów spożywczych

Drukuj
Od Paweł Werner 29 stycznia 2015 14090 Wyświetleń

Skrzyniopalety plastikowe - transport i przechowywanie

Duże skrzynie plastikowe, nazywane również skrzyniopaletami to idealne rozwiązanie do transportu m.in. warzyw, owoców, czy produktów sypkich. Idealnie sprawdzą się również przy przechowywaniu artykułów spożywczych.

Właściwości i zalety skrzyniopalet

Skrzyniopalety dzięki swojej unikalnej konstrukcji, mogą pomoc w zaoszczędzeniu miejsca w magazynie (poprzez sztaplowanie ich). Niektóre modele skrzyń są w pełni składane, a co za tym idzie – redukują koszty Państwa transportu powrotnego. Zapewniają one doskonałą jakość transportu nawet najbardziej problematycznych i nietypowych przedmiotów. Charakteryzują się również stosunkowo niską wagą w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań transportowych. Wykonanie z gładkiego materiału sprawia, że są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Nasza oferta

Firma Rotom posiada w swojej ofercie skrzynio palety na płozach (big boxy) o wymiarach 1200x800, 1200x1000 (dostępne w różnej wysokości) – wykonane z plastiku HDPE.

Składanie skrzyniopalety plastikowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym (kliknij tutaj). Skrzyniopalety dostępne są również na wynajem.

Udostępnij

Kontakt

Biuro obsługi klienta

  • Odbior Palet
  • Kup Oline