Logistic equipment
handled with care

Jakie pojemniki atestowane do transportu produktów niebiezpiecznych?

Drukuj
Od Marcin Rachtan 9 grudnia 2016 7253 Wyświetleń

Organizując bezpieczny transport produktów niebezpiecznych  trzeba liczyć się z zabezpieczeniem produktów jak i środowiska na 100%. Dlatego polecamy zainteresowanie się szeroką gamą pojemników z atestem UN 4H2. Pojemniki zamykane są na wygodne i szczelne pokrywy. Ich konstrukcja ułatwia również zabezpieczanie przed niepowołanym otwarciem, poprzez stosowanie plomb. Plastik z jakiego zostały wykonane gwarantują, że przewożony w nich towar w żaden sposób nie zagrozi środowisku naturalnemu.

W dzisiejszych czasach ważne jest by dbać po wizerunek firmy jako tej która liczy się zarówno z ochroną środowiska jak i potrafi w odpowiedzialny sposób transportować niebezpieczne produkty. 

 

Wynajem pojemników plastikowych

Pojemniki atestowane UN również można wynajmować, na określony czas, jest to wygodna opcja, szczególnie przy różnym tempie dostaw czy produkcji. Warto zastanowić się nad opcją wynajmu, lub zakupu dla siebie gdy dysponujemy łatwą w zarządzaniu powierzchnię magazynową. Trapezoidalna konstrukcja gniazdowa doskonale zmniejszy strefę magazynową zajmowaną przez te pojemniki. Powrotny transport tych pojemników również nie jest problemem. Sztaplowane jeden w drugi, znacząco zmniejszą koszt dystrybucji.

Pojemniki atestowane - sklep

Udostępnij

Kontakt

Biuro obsługi klienta

  • Odbior Palet
  • Kup Oline