Logistic equipment
handled with care

Gitterbox – pojemnik z metalu, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce w magazynie!

Drukuj
Od Paweł Werner 21 kwietnia 2015 41998 Wyświetleń

Pojemniki siatkowe, popularnie zwane „Gitterbox” znajdują obecnie swoje zastosowanie w magazynach wszystkich krajów w Europie. Jest to rozwiązanie specjalnie polecane przy składowaniu ciężkich produktów – stąd również cieszą się one dużą popularnością w branży Automotive.  Cechuje je bardzo duża odporność na wszelkie zniszczenia oraz uszkodzenia.

gitterbox - metalowy pojemnik siatkowy | Gitterboxy

Praktyczna konstrukcja skrzynek gitterbox

Kontenery siatkowe posiadają uchylną klapę (zamykaną na zatrzaskowe zamki), dzięki której łatwiej załadujemy swoje produkty. Cztery stopy pozwalają na podjechanie wózkiem widłowym z każdej strony skrzynki. Możliwe jest także układanie jednego kontenera na drugi, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca w magazynie – istnieją również pojemniki siatkowe w wersji składanej, które znacznie zredukują koszty naszego transportu powrotnego. Znormalizowany wymiar Gitterboxów sprawia, że idealnie współpracują one z paletami drewnianymi oraz plastikowymi. Oryginalne pojemniki posiadają licencję EPAL – każdy musi posiadać rok produkcji i nazwę producenta. Skrzynki można również łatwo transportować dzięki specjalnym wózkom typu Dolly do gitterboxów.

Zastosowanie pojemników siatkowych typu gitterbox

 

Pojemniki są idealne do składowania m.in. :

  • elementów produkcyjnych,
  • części samochodowych,
  • odpadów produkcyjnych.

 

Alternatywnym rozwiązaniem dla koszów typu Gitterbox, są nadstawy metalowe, które w łatwy sposób można zamontować na paletach o standardowym wymiarze.

Oferta firmy Rotom na kontenery siatkowe

Firma Rotom Polska oferuje Państwu skrzyniopalety typu Gitterbox zgodne z normami EPAL, oraz inne pojemniki siatkowe o różnych wymiarach. Sprawdź naszą ofertą na wynajem gitterboxoraz na zakup.

Pojemniki Gitterbox

Udostępnij

Kontakt

Biuro obsługi klienta

  • Odbior Palet
  • Kup Oline